SFSD-10-28-G-03.60-DR-NDX
Manufacturer Part Number:
SFSD-10-28-G-03.60-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.300' (91.44mm, 3.60")
Number of Positions :
20
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)