MDCS57-30-30-A
Manufacturer Part Number:
MDCS57-30-30-A
Part of Description:
30 MM X 30 MM DISC COUPLING
Specifications :
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 2.313" (58.80mm) Length