MDCS57-25-20-A
Manufacturer Part Number:
MDCS57-25-20-A
Manufacturer/Brand:
Ruland Manufacturing
Part of Description:
25 MM X 20 MM DISC COUPLING
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 2.313" (58.80mm) Length