MWCLK-25-SS
Manufacturer Part Number:
MWCLK-25-SS
Part of Description:
25 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
Specifications :
1.772" (45.00mm) Outer Diameter x 1.299" (33.00mm) Width