MRLS25-11-11-A
Manufacturer Part Number:
MRLS25-11-11-A
Manufacturer/Brand:
Reliance Precision Limited
Part of Description:
11 MMX11 MM SLIT COUPLING
Manufacturer :
Reliance Precision Limited
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.339" (34.00mm) Length