MBC15-6-3-A
Manufacturer Part Number:
MBC15-6-3-A
Manufacturer/Brand:
Ruland Manufacturing
Part of Description:
6MMX3MM BELLOWS COUPLING
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.590" (15.00mm) Outer Diameter x 1.072" (27.20mm) Length