SFSD-07-28-G-04.02-DR-NDS
Manufacturer Part Number:
SFSD-07-28-G-04.02-DR-NDS
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.335' (102.11mm, 4.02")
Number of Positions :
14
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)