GA8750-360
Manufacturer Part Number:
GA8750-360
Manufacturer/Brand:
Ondrives.US Corp
Part of Description:
SHAFT, 0.8750 DIA. X 36IN LG
Manufacturer :
Ondrives.US Corp
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.875" Dia x 36.000" L (22.22mm x 914.40mm)