MRLS16-4-4-A
Manufacturer Part Number:
MRLS16-4-4-A
Manufacturer/Brand:
Reliance Precision Limited
Part of Description:
4 MMX4 MM SLIT COUPLING
Manufacturer :
Reliance Precision Limited
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.630" (16.00mm) Outer Diameter x 0.925" (23.50mm) Length