MRLS16-7-4-A
Manufacturer Part Number:
MRLS16-7-4-A
Part of Description:
4 MMX7 MM SLIT COUPLING
Specifications :
0.630" (16.00mm) Outer Diameter x 0.925" (23.50mm) Length