MRLC13-3-3-A
Manufacturer Part Number:
MRLC13-3-3-A
Manufacturer/Brand:
Reliance Precision Limited
Part of Description:
3 MMX3 MM SLIT COUPLING
Manufacturer :
Reliance Precision Limited
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.512" (13.00mm) Outer Diameter x 0.787" (20.00mm) Length