MRLC13-6-3-A
Manufacturer Part Number:
MRLC13-6-3-A
Part of Description:
6 MMX3 MM SLIT COUPLING
Specifications :
0.512" (13.00mm) Outer Diameter x 0.787" (20.00mm) Length