MDCS41-15-12-A
Manufacturer Part Number:
MDCS41-15-12-A
Part of Description:
15 MM X 12 MM DISC COUPLING
Specifications :
1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 30.382" (9.70mm) Length