MDCS41-14-10-A
Manufacturer Part Number:
MDCS41-14-10-A
Part of Description:
14 MM X 10 MM DISC COUPLING
Specifications :
1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 30.382" (9.70mm) Length