MWCL-25-SS
Manufacturer Part Number:
MWCL-25-SS
Manufacturer/Brand:
Ruland Manufacturing
Part of Description:
25 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.772" (45.00mm) Outer Diameter x 1.299" (33.00mm) Width