MWCLK-16-SS
Manufacturer Part Number:
MWCLK-16-SS
Part of Description:
16 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
Specifications :
1.339" (34.00mm) Outer Diameter x 1.102" (28.00mm) Width