GTM9000-800
Manufacturer Part Number:
GTM9000-800
Manufacturer/Brand:
Ondrives.US Corp
Part of Description:
SHAFT, 9MM DIA. X 800MM LG
Manufacturer :
Ondrives.US Corp
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.354" Dia x 31.496" L (9.00mm x 800.00mm)