GSR6250-120
Manufacturer Part Number:
GSR6250-120
Manufacturer/Brand:
Ondrives.US Corp
Part of Description:
GROOVED SHAFT, 5/8 IN OD X 12 LG
Manufacturer :
Ondrives.US Corp
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.625" (15.87mm) Outer Diameter x 12.000" (304.80mm) Length