SFSD-05-28-G-04.53-D-NDS
Manufacturer Part Number:
SFSD-05-28-G-04.53-D-NDS
Features :
Polarizing Key
Length :
0.378' (115.06mm, 4.53")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)