LV-MSP-11-SS
- Manufacturer Part Number:
- LV-MSP-11-SS
- Manufacturer/Brand:
- Ruland Manufacturing
- Part of Description:
- 11 MM STAINLESS COLLAR & LEVER
- Manufacturer :
- Ruland Manufacturing
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 1.102" (28.00mm) Outer Diameter