MOST41-17-A
Manufacturer Part Number:
MOST41-17-A
Manufacturer/Brand:
Ruland Manufacturing
Part of Description:
17 MM OLDHAM COUPLING HUB
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 0.709" (18.00mm) Length