MT8-SROD-100-SS
Manufacturer Part Number:
MT8-SROD-100-SS
Manufacturer/Brand:
JW Winco/Otto Ganter
Part of Description:
100MM STAINLESS STEEL ROD
Manufacturer :
JW Winco/Otto Ganter
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.315" (8.00mm) Outer Diameter x 3.937" (100.00mm) Length