GS3125-360
Manufacturer Part Number:
GS3125-360
Manufacturer/Brand:
Ondrives.US Corp
Part of Description:
SHAFT, 0.3125 DIA. X 36IN LG
Manufacturer :
Ondrives.US Corp
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.312" Dia x 36.000" L (7.93mm x 914.40mm)