MCPRSK25-11-A
Manufacturer Part Number:
MCPRSK25-11-A
Manufacturer/Brand:
Schmidt Kupplung
Part of Description:
11 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Manufacturer :
Schmidt Kupplung
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.004" (25.50mm) Length