LV-MSP-17-A
- Manufacturer Part Number:
- LV-MSP-17-A
- Manufacturer/Brand:
- Ruland Manufacturing
- Part of Description:
- 17 MM ALUMINUM COLLAR & LEVER
- Manufacturer :
- Ruland Manufacturing
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 1.417" (36.00mm) Outer Diameter