MCPRD37-13-A
Manufacturer Part Number:
MCPRD37-13-A
Part of Description:
13 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Specifications :
1.457" (37.00mm) Outer Diameter x 1.496" (38.00mm) Length