GSR3750-100
Manufacturer Part Number:
GSR3750-100
Manufacturer/Brand:
Ondrives.US Corp
Part of Description:
GROOVED SHAFT, 3/8 IN OD X 10 LG
Manufacturer :
Ondrives.US Corp
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.375" (9.52mm) Outer Diameter x 10.000" (254.00mm) Length