ENCL60-25MM-A
Manufacturer Part Number:
ENCL60-25MM-A
Part of Description:
25 MM ALUMINUM SHAFT COLLAR
Specifications :
2.362" (60.00mm) Outer Diameter x 0.472" (12.00mm) Width