MCPTS25-10-A
Manufacturer Part Number:
MCPTS25-10-A
Manufacturer/Brand:
Schmidt Kupplung
Part of Description:
10 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Manufacturer :
Schmidt Kupplung
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 0.807" (20.50mm) Length