LVO-MCL-11-A
Manufacturer Part Number:
LVO-MCL-11-A
Manufacturer/Brand:
Ruland Manufacturing
Part of Description:
11 MM ALUMINUM COLLAR & LEVER
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.102" (28.00mm) Outer Diameter