GP1250-180
Manufacturer Part Number:
GP1250-180
Manufacturer/Brand:
Ondrives.US Corp
Part of Description:
SHAFT, 0.125 DIA. X 18IN LG
Manufacturer :
Ondrives.US Corp
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.125" Dia x 18.000" L (3.17mm x 457.20mm)