GSM5000-600
Manufacturer Part Number:
GSM5000-600
Manufacturer/Brand:
Ondrives.US Corp
Part of Description:
SHAFT, 5MM DIA. X 600MM LG
Manufacturer :
Ondrives.US Corp
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.196" Dia x 23.622" L (5.00mm x 600.00mm)