GP2187-120
Manufacturer Part Number:
GP2187-120
Manufacturer/Brand:
Ondrives.US Corp
Part of Description:
SHAFT, 0.2187 DIA. X 12IN LG
Manufacturer :
Ondrives.US Corp
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.218" Dia x 12.000" L (5.55mm x 304.80mm)