MOST25-11-A
Manufacturer Part Number:
MOST25-11-A
Manufacturer/Brand:
Ruland Manufacturing
Part of Description:
11 MM OLDHAM COUPLING HUB
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.000" (25.40mm) Outer Diameter x 0.469" (11.90mm) Length