GSR6250-30
Manufacturer Part Number:
GSR6250-30
Manufacturer/Brand:
Ondrives.US Corp
Part of Description:
GROOVED SHAFT, 5/8 IN OD X 3 LG
Manufacturer :
Ondrives.US Corp
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.625" (15.87mm) Outer Diameter x 3.000" (76.20mm) Length