GP1562-60
Manufacturer Part Number:
GP1562-60
Manufacturer/Brand:
Ondrives.US Corp
Part of Description:
SHAFT, 0.1562 DIA. X 6IN LG
Manufacturer :
Ondrives.US Corp
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.156" Dia x 6.000" L (3.96mm x 152.40mm)