GT0625-240
Manufacturer Part Number:
GT0625-240
Manufacturer/Brand:
Ondrives.US Corp
Part of Description:
SHAFT, 0.0625 DIA. X 24IN LG
Manufacturer :
Ondrives.US Corp
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.0625" Dia x 24.000" L (1.58mm x 609.60mm)