GA1250-360
Manufacturer Part Number:
GA1250-360
Manufacturer/Brand:
Ondrives.US Corp
Part of Description:
SHAFT, 0.125 DIA. X 36IN LG
Manufacturer :
Ondrives.US Corp
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.125" Dia x 36.000" L (3.17mm x 914.40mm)