GTM8000-200
Manufacturer Part Number:
GTM8000-200
Manufacturer/Brand:
Ondrives.US Corp
Part of Description:
SHAFT, 8MM DIA. X 200MM LG
Manufacturer :
Ondrives.US Corp
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.314" Dia x 7.874" L (8.00mm x 200.00mm)