GTM1500-400
Manufacturer Part Number:
GTM1500-400
Manufacturer/Brand:
Ondrives.US Corp
Part of Description:
SHAFT, 1.5MM DIA. X 400MM LG
Manufacturer :
Ondrives.US Corp
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.059" Dia x 15.748" L (1.50mm x 400.00mm)