ENSP20-4-A
Manufacturer Part Number:
ENSP20-4-A
Part of Description:
1/4" ALUMINUM SHAFT COLLAR
Specifications :
0.787" (20.00mm) Outer Diameter x 0.217" (5.51mm) Width