ENSP20-3-A
Manufacturer Part Number:
ENSP20-3-A
Manufacturer/Brand:
Ruland Manufacturing
Part of Description:
3/16" ALUMINUM SHAFT COLLAR
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.787" (20.00mm) Outer Diameter x 0.217" (5.51mm) Width