ENCL45-16-A
Manufacturer Part Number:
ENCL45-16-A
Manufacturer/Brand:
Ruland Manufacturing
Part of Description:
1" ALUMINUM SHAFT COLLAR
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.772" (45.00mm) Outer Diameter x 0.394" (10.00mm) Width