ENCL45-24MM-A
Manufacturer Part Number:
ENCL45-24MM-A
Part of Description:
24 MM ALUMINUM SHAFT COLLAR
Specifications :
1.772" (45.00mm) Outer Diameter x 0.934" (10.00mm) Width