ENCL35-20MM-A
Manufacturer Part Number:
ENCL35-20MM-A
Part of Description:
20 MM ALUMINUM SHAFT COLLAR
Specifications :
1.378" (35.00mm) Outer Diameter x 0.315" (8.00mm) Width