ENCL35-10-A
Manufacturer Part Number:
ENCL35-10-A
Part of Description:
5/8" ALUMINUM SHAFT COLLAR
Specifications :
1.378" (35.00mm) Outer Diameter x 0.315" (8.00mm) Width