ENCL30-6-A
Manufacturer Part Number:
ENCL30-6-A
Manufacturer/Brand:
Ruland Manufacturing
Part of Description:
3/8" ALUMINUM SHAFT COLLAR
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.181" (30.00mm) Outer Diameter x 0.315" (8.00mm) Width