ENCL25-12MM-A
Manufacturer Part Number:
ENCL25-12MM-A
Part of Description:
12 MM ALUMINUM SHAFT COLLAR
Specifications :
0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 0.236" (6.00mm) Width