ENCL20-3-A
Manufacturer Part Number:
ENCL20-3-A
Part of Description:
3/16" ALUMINUM SHAFT COLLAR
Specifications :
0.787" (20.00mm) Outer Diameter x 0.217" (5.51mm) Width