GS1247-60
- Manufacturer Part Number:
- GS1247-60
- Manufacturer/Brand:
- Ondrives.US Corp
- Part of Description:
- SHAFT, 0.1247 DIA. X 6IN LG
- Manufacturer :
- Ondrives.US Corp
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 1.250" Dia x 60.000" L (31.76mm x 1524.00mm)